Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Stowarzyszenie Era Kobiet

logo era kobiet napis

 

www.erakobiet.koszalin.pl

 

dorota chalat 2sDOROTA CHAŁAT - koordynatorka V Regionalnego Kongresu Kobiet w Koszalinie i w Kołobrzegu - feministka, działaczka zaangażowana w ruch kobiecy, członkini Stowarzyszenia Kongres Kobiet w Warszawie i Pełnomocniczka Regionalna Kongresu Kobiet. Radna Rady Miejskiej w Koszalinie.Inicjatorka Czarnego Protestu, Międzynarodowego Strajku Kobiet 8Marca i Manify 8 Marca, koordynatorka tańca przeciw przemocy Nazywam się Miliard w Koszalinie .Jest założycielką i prezeską Koszalińskiego Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej ERA KOBIET oraz w-ce prezeską Fundacji ERA Dialogu. Swoją działalność społeczną i polityczną traktuje bardzo poważnie, specjalizuje się w tematach: polityki społecznej, budżetu i finansów, polityki zdrowotnej, oświaty oraz prawach człowieka. Szczególnie ważne są dla niej odpowiedzialność, uczciwość, profesjonalizm i osobista aktywność, ciągle rozwija swoje umiejętności oraz poszukuje nowych wyzwań.

Jej pasją jest działalność społeczna na rzecz kobiet i rodziny, przeciwdziałanie przemocy oraz pomoc osobom potrzebującym, ale również prowadzenie zdrowego trybu życia, jazda na rowerze, piesze wędrówki po górach, pływanie. Prywatnie jest koszalinianką, mamą 31-letniej Magdy i 20-letniego Radka.

 

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb