Współpraca

plan fit sl mps fensi
ajwers kontrast
pasjonatica fregata moya
moya fensi logotyp sds
moya Starostwo mk
akant dajar
prob
warsztat mody 

 

 

 

 

Patronat medialny

 


tv max
tygodnik miasto
nasze miasto

nasze miasto

 KOSZALINinfo

 

Partnerzy


MOPS
StarostwoPowiat Koszaliński
kultura

Debata - Wyszłyśmy na ulicę i co dalej?

W ramach 6 Regionalnego Kongresu Kobiet w Koszalinie zapraszamy na debatę pt. "WYSZŁYŚMY NA ULICĘ I CO DALEJ ? " , w której wezmą udział zaproszone gościnie:

 

Zdjęcie użytkownika Dorota Róża Chałat.

KATARZYNA CZARKOWSKA Katarzyna Czarkowska - bibliotekarka, sekretarz stowarzyszenia Era Kobiet, organizatorka Kuchni Społecznej Koszalin propagującej zdrowe nawyki żywieniowe, dietę opartą na składnikach roślinnych, jednocześnie prowadząca działalność w zakresie edukacji zwierząt przez współpracę z fundacją Marzenia Zwierząt oraz innymi organizacjami.

https://zalacznik.wp.pl/0/d656/profilowe.jpg?tsn=1523346167124&zalf=Nowe&wid=56277&p=22&o2=316806&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0

DOROTA ŁOBODA Dorota Łoboda- teatrolożka, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej oraz Wydziału Lingwistyki i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet. Prezeska fundacji Rodzice Mają Głos. Współtwórczyni i jedna z liderek ruchu Rodzice Przeciwko Reformie Edukacji. Organizatorka protestów przeciwko reformie edukacja Anny Zalewskiej.

 

https://zalacznik.wp.pl/0/d656/29939461_10215723455580087_1776922713_n.png?tsn=1523346167130&zalf=Nowe&wid=56277&p=23&o2=1225912&t=IMAGE&st=PNG&ct=QkFTRTY0

MARTA LEMPART Marta Lempart- prawniczka, właścicielka firmy budowlanej, ekspertka w zakresie rozwiązań prawnych dotyczących niepełnosprawności, wiceprezeska Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. Aktywistka w obronie praw kobiet i demokracji. Inicjatorka i liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Działała w Komitecie Obrony Demokracji, brała aktywny udział w protestach w obronie niezależności sądownictwa.

Zdjęcie użytkownika Dorota Róża Chałat.

KATARZYNA PAPROCKA Katarzyna Paprocka- absolwentka Politechniki Koszalińskiej. Działaczka społeczna, od początku istnienia organizacji aktywnie zaangażowana w działalność Komitetu Obrony Demokracji, obecnie wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu Zachodniopomorskiego KOD. Organizatorka spotkań w Koszalinie w ramach Latającego Uniwersytetu Demokracji.

https://zalacznik.wp.pl/0/d656/Monika_Platek.jpg?tsn=1523347140208&zalf=Nowe&wid=56277&p=13&o2=105506&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0

PROF. MONIKA PŁATEK Monika Platek- prawniczka i nauczycielka akademicka, feministka. Pracuje w Zakładzie Kryminologii Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Była prezeska Stowarzyszenia Edukacji Prawnej. Ekspertka i konsultantka wielu organizacji międzynarodowych i krajowych między innymi OBWE, Open Society Institute. Członkini rady programowej Journal of Law and Society. Wykładała na wielu uniwersytetach w Polsce i zagranicą.

Debatę moderować będzie

Zdjęcie użytkownika Dorota Róża Chałat.


AGNIESZKA SZANTYR Agnieszka Szantyr- z wykształcenia polonistka, logopedka i neurologopedka. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego i Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.Czlonkini Stowarzyszenia Era Kobiet.

Organizatorzy

 

kobiety dla polski

kobiety dla polski

Matronat

kobiety dla polski

 

Partner Strategiczny

ck 105

 

Program kongresu

kongres Kobiet

Biuletyn kongresu

program kongresu

 

Zaproszenie

 

 

kongres Kobiet

 

 

 

 

 

zachodniopomorskie Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
oraz Gminy Miasto Koszalin
koszalin herb